Vše vysoko

výškové práce

Panelové spáry-oprava a revitalizace

Panelové spáry-oprava a revitalizace

Revitalizace panelových spár

OPRAVA PANELOVÝCH SPÁR PŘETMELENÍM - proříznutím spáry, vložením polyetylénového provazce a přetmelením spáry.

Polyetylénový provazec se používá jako výplň spár a zároveň jako regulátor hloubky dilatační nebo jiné spáry před jejím následným vyplňováním tmely, a to bez rozdílu, zda se jedná o spáru mezi stejnými nebo rozdílnými konstrukčními materiály.

Detail panelové spáry

Používané tmely při revitalizaci panelových spár: Hybridní jednokomponentní těsnicí tmel určený utěsnění náročných dilatačních spár a konstrukcí. Tmel je vyroben na bázi hybridní technologie, jež nabízí oproti běžným konvenčním silikonovým a polyuretanovým tmelům celou řadu výhod. Produkt je velmi šetrný vůči zpracovateli a životnímu prostředí. Tmel je určený pro použití v interiéru i exteriéru. Hlavní výhody tohoto tmelu jsou: výtečná zpracovatelnost, přilnavost na širokou řadu podkladů, UV a povětrnosti odolný - nežloutne,neobsahuje silikon,bez zápachu při zpracování, zdravotně nezávadný a ekologický, přetíratelný.

Panelová spára Panelová spára 2

REVITALIZACE PANELOVÝCH SÍDLIŠŤ - nejčastějším způsobem opravy panelových domů bývá "tradiční zateplení".Ovšem i před zateplením domu je třeba mít spáry v dobrém stavu,neboť i pod zateplením musí plnit dilatační funkci a zároveň nepropouštět páry a vlhkost.

Jako příznivější, cenově efektivnější a pro dům zdravější, se ukazuje oprava panelových spár přetmelením. Právě nedokonale zatmelenými spoji panelů uniká největší množství tepla.

Panelový dům s kompletní revitalizací panelových spár

 

Další referenční fotky si můžete prohlédnout ZDE

 

Kontaktní formulářVaše jméno a příjmení:

Ulice:

Č.p.:

Město:
*
Telefon:

E-mail:
*

Další informace:Zásady zpracování osobních údajů *

 


<< zpět